Blog - Twój dom i ogród

Nowoczesne lustro Rizzo

Nowoczesne lustro Rizzo

Rizzo to nowoczesne lustro skomponowane z efektownych, szklanych elementów. Okrągłe lustro zaprojektowane w nowoczesnym stylu z pewnością wpasuje się w każdy wystrój wnętrza ze względu na geometryczny styl, nadający całości klasycznego wyglądu.

Czytaj dalej

Meble Glamour

Meble Glamour

Konsola Marzano w stylu glamour - hollywoodzki styl i luksusowy połysk. Wszechobecne kryształy oraz srebrne dodatki to kwintesencja wnętrz w stylu glamour, który coraz częściej gości w naszych domach.

Czytaj dalej

Lustro - funkcjonalna dekoracja domu

Lustro - funkcjonalna dekoracja domu

Lustro w większości domów to niezbędny dodatek wnętrza. Korzystamy z niego codziennie, czasami nawet o tym nie myśląc. Nie wyobrażamy sobie ubrać się, umalować czy uczesać nie przeglądając się uprzednio w lustrze. Oprócz tego lustro jest w równej mierze elementem dekoracyjnym, które często dopełnia aranżację, zajmując miejsce na pustej ścianie.

Czytaj dalej

Klasyczny zegar w nowoczesnej odsłonie

Klasyczny zegar w nowoczesnej odsłonie

Chyba nie ma takiego domu, w którym nie znajduje się chociaż jeden zegar. W dzisiejszych czasach ciągle gdzieś biegniemy, często brakuje nam czasu, a zegar to bardzo praktyczny przedmiot, bez którego ciężko byłoby się obejść. Ale czy zegar musi spełniać tylko funkcję odmierzania czasu?

Czytaj dalej

Zapachowe dekoracje

2373.jpg       

Każdy z nas wracając do domu po ciężkim dniu lubi odpocząć i zrelaksować się w domowej atmosferze. A co lepiej sprzyja poprawieniu atmosfery niż piękny zapach, wywołujący uśmiech na naszych twarzach?

Czytaj dalej

Parawan - stylowy i praktyczny dodatek w twoim domu

Parawany wywodzą się z Chin, gdzie były wykonywane z bambusa już w II wieku. Początkowo stanowiły ochronę przed przeciągami, a z czasem znajdowały więcej zastosowań. Współcześnie, dla niektórych parawany to tylko dekoracja, która świetnie sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach, gdzie przełamuje minimalistyczny styl i zwraca uwagę. Jednak parawany to nie tylko ciekawy element dekoracyjny, ale przede wszystkim bardzo praktyczny dodatek, który spełni wiele funkcji w naszych domach.

Czytaj dalej

Lustrzane aranżacje wnętrz

Lustrzany asortyment wystroju wnętrz jest bardzo ciekawym i skutecznym sposobem na uzyskanie eleganckiej przestrzeni. Lustrzane meble cieszą się coraz większą popularnością wśród architektów wnętrz, ponieważ odpowiedni dobór lustrzanych elementów dekoracyjnych pozwala nadać przestrzeni oczekiwanego stylu. Minimalistyczny, dynamiczny kształt dekoracji sprawi, że pomieszczenie będzie miało nowoczesny charakter, z kolei klasyczny, z ornamentyką nada mu elegancji i wytworności. 

Zapisz

Czytaj dalej