Form luster jest wiele, każdy znajdzie coś, co wpasowuje się w jego osobiste upodobania, a jednocześnie pasuje do wystroju pomieszczenia, w którym ma się znaleźć. Najbardziej popularne są klasyczne, prostokątne lub okrągłe lustra w przeróżnych ramach. Coraz częstszą alternatywą do wiszących luster są lustra stojące, które na pewno zajmują trochę więcej miejsca, ale równie pięknie prezentują się w każdym rodzaju wnętrza. Wiele luster ma ramy lustrzane, często wymyślne, ciekawie zdobione.

Nasze lustro Ness jest jednym z tych luster o niespotykanej ramie. Jest to okrągłe zwierciadło otoczone lustrzaną ramą wykonaną z lśniących lustrzanych elementów, ustawionych pod różnym kątem. Rama tworzy piękny wzór, który efektownie rozprasza padające światło i stanowi wspaniałą dekorację na ścianie.

Bez względu na to, jakie lustro wybierzemy, oprócz funkcjonalności w codziennym użytkowaniu, powiększy ono optycznie nasze wnętrze, doda mu głębi oraz uroku, a przecież piękny dom wywołuje równie piękne uśmiechy na twarzach domowników.