Parawany stanowią zarówno stylowy, jak i praktyczny dodatek w naszych domach. Są często niezastąpioną dekoracją, dzięki ciekawemu designowi, a jednocześnie swojej prostocie. Parawany to z pewnością łatwy sposób na organizację wielu przestrzeni według indywidualnych potrzeb i upodobań, co zawdzięczamy ich mobilności i łatwości montażu.

Parawan Orsini znajdujący się w naszej ofercie, to wspaniały dodatek do wielu wnętrz. Dzięki ciekawej formie i ażurowym wycięciom, które tworzą swego rodzaju wzór, przyciąga uwagę oraz stanowi dopełnienia wnętrza. Dodatkowym atutem parawanu Orsini jest lustro, dzięki któremu fantastycznie sprawdza się w sypialniach, w których lustro jest niezbędne. Parawan może również zakryć to, czego nie chcemy pokazywać lub stworzyć zakątek do przechowywania np. odkurzacza czy deski do prasowania. Parawany równie często wykorzystuje się jako mobilne ściany do dzielenia przestrzeni i wyznaczania stref, szczególnie przydatne w małych pomieszczeniach, np. kawalerkach. Według filozofii feng shui miejsce pracy powinno być odizolowane od miejsca snu, ponieważ może powodować to stres i problemy ze snem. W sytuacjach, gdy nie mamy możliwości stworzenia dodatkowego pomieszczenia do pracy, na myśl nasuwa się parawan, który pozwoli nam wyodrębnić kącik do pracy.

Bez dwóch zdań parawany są wielofunkcyjnym dodatkiem, dla niektórych stanowią jedynie dekorację, a dla innych są niezbędnym elementem aranżacji wnętrza. Warto przemyśleć taki zakup, gdyż może on pomóc nam w organizacji naszych domów i posłużyć na wiele lat.